Arben Ristani dhe Genti Strazimiri në komisariat. Besim Ndregjonit i refuzohet avokati

Publikuar tek: politike, më 14:18 09-12-2015 Arben Ristani dhe Genti Strazimiri në komisariat. Besim Ndregjonit i refuzohet avokati

Deputetët demokratë Arben Ristani dhe Genti Strazimiri kanë shkuar sot në komisaritin numër 1 të policisë për të ndihmuar  ish-të Përndjekurin Besim Ndregjonin, i cili është arrestuar pas dëmtimit të djeshëm të bunkerit në Ministrinë e Brendshme.

Duket se policët kanë refuzuar t’i çojnë mjekët Ndregjonit, i cili vuan nga diabeti e tensioni, por po kështu po i refuzohet, sipas demokratëve edhe avokati.

“Policia e Edi Ramës jep përgjigje. Refuzon që Besim Ndregjoni të ketë avokat. Sapo erdhën deputetët Arben Ristanu dhe Genti Strazimiri. Sapo erdhën dhe dy Komisioneret e Avokatit të Popullit. Te shohim a do i refuzohet apo jo Avokati dhe mjeket tani. TeKomisariati Nr.1.”, shkruan avokati Goxhaj, teksa publikon foton me Ristanin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095639228820801
array(1) { ["section"]=> string(91) "arben-ristani-dhe-genti-strazimiri-ne-komisariat-besim-ndregjonit-i-refuzohet-avokati-27335" }