Arbenita Ismajli publikon foton, ja si e pret Feron kur ai shkon për ta takuar

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:57 19-01-2021 Arbenita Ismajli publikon foton, ja si e pret Feron kur ai shkon për ta takuar

Modelja Arbenita Ismajli dhe Fero po e përjetojnë dashurinë e tyre nga një lidhje në distancë.

Arbenita jeton në Britaninë e Madhe, ndërsa reperi Fero jeton midis Kosovës dhe Gjermanisë.

Sa herë që kanë mundësi ata takohen, madje festat më të rëndësishme i kalojnë në praninë e njëri-tjetrit.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Arbenita ka treguar se si e pret Feron kur ai i thotë se po shkon që ta takojë.

 “Unë kur i dashuri më thotë se po vjen”,- shkruhet bashkëngjitur fotos. Mediat kanë raportuar se para disa javësh ata i thanë po njëri-tjetrit dhe kurorëzuan dashurinë e tyre në martesë.

arbenita.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Bën kjo katunarja sikur çfarë ka bërë”, ndjekësja i nis gabimisht mesazhin Arbanës, moderatorja “nuk ia përton” i kthen përgjigjen epike
Gjendet “Salvator Mundi” »
Article Logic
Execution time: 0.013744831085205
array(1) { ["section"]=> string(84) "arbenita-ismajli-publikon-foton-ja-si-e-pret-feron-kur-ai-shkon-per-ta-takuar-235574" }