Arbenita konfirmon lajmin e shtatzënisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:20 23-02-2021 Arbenita konfirmon lajmin e shtatzënisë, publikon foto me barkun e rrumbullakosur

Fero dhe Arbenita janë çifti më i dashur i showbizzit. Ata i dhanë fund beqarisë dhe kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë pak ditë më parë.

Dyshja publikoi një foto nga ceremonia ku shkruhej “të sapo martuar”. Lajmi për martesën e menjëhershme bëri bujë.

Mirëpo më pas u tha se Arbenita ishte shtatëzënë për herë të parë dhe në pritje të një vajze.

Së fundmi këtë lajm e ka konfirmuar edhe vetë modelja. Ajo ka publikuar për herë të parë edhe foto me barkun e rrumbullakosur, teksa shihet e veshur me një bluzë të thjeshtë dhe xhinse.

“Jam shtatëzënë” shkruan ajo në postimin e saj duke konfirmuar kështu lajmin për pritjen e ëmbël.

 

Screenshot_4.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "Ishte  i ri dhe kishte shumë para", Albërie Hadërgjonaj rrëfen tradhëtinë e ish-bashkëshortit: Tundohej nga vajzat e bukura...
Nuk respektoi rregullat, Getinjo gjobitet nga policia, ja shuma që pagoi (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.015336990356445
array(1) { ["section"]=> string(87) "arbenita-konfirmon-lajmin-e-shtatzenise-publikon-foto-me-barkun-e-rrumbullakosur-239868" }