Arbenita publikon pjesë nga dokumentari i 'PORNHUB' dhe thotë: Nuk kam parë kurrë PORNO në jetën time

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:27 04-07-2020 Arbenita publikon pjesë nga dokumentari i 'PORNHUB' dhe thotë: Nuk kam parë kurrë PORNO në jetën time Arbenita Ismajli

Modelja Arbenita Ismajli ubë një emër shumë i njohur për publikun kur konfirmoi lidhjen e saj me reperin kosovar Fero.

Dyshja për një kohë qëndruan larg njëri-tjetrit, për shkak të pandemisë COVID-19, por së fundi janë ribashkuar.

Arbenita shpeshherë poston foto në Instagram dhe bën biseda me ndjekësit e saj, ndërsa në një postim të fundit është shprehur se nuk ka parë kurrë porno në jetën e saj.

“Më vjen mirë që kurrë nuk kam parë porno në jetën time”, ka shkruar ajo sipër një videoje të Pornhub që flet për këto përmbajtje, me ndjekësit që kanë mbetur të çuditur.

arb.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091578960418701
array(1) { ["section"]=> string(105) "arbenita-publikon-pjese-nga-dokumentari-i-pornhub-dhe-thote-nuk-kam-pare-kurre-porno-ne-jeten-time-212808" }