Ardian Fullani kur ishte ri dhe shumë elegant…I biri i publikon foton (NË BRENDËSI)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 23-09-2016 Ardian Fullani kur ishte ri dhe shumë elegant…I biri i publikon foton (NË BRENDËSI)

Kjo është një foto e hershme e ish-guvernatorit Ardian Fullani, bërë në vitin 1994.

Elegant, zeshkan, duke përkëdhelur të birin, Erikun teksa luan mbi një tavolinë. Fotoja është publikuar nga i biri, Eriku, i cili gjithë krenari shkruan: ‘’Jam çuni i këtij burri!’’

erikfullaniivogeloki.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024989128112793
array(1) { ["section"]=> string(87) "ardian-fullani-kur-ishte-ri-dhe-shume-elegant-i-biri-i-publikon-foton-ne-brendesi-53898" }