Ardit Gjebrea "garë" me një person publik, kush ka marrë më shumë ngjyrë nga të dy (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:12 23-08-2016 Ardit Gjebrea

Ardit Gjebrea ka kaluar ditë të këndshme nën shoqërinë e mikut të tij Jul Deda. Ata kanë postuar foto në Instagram dhe gjatë ditës së djeshme ku duken tepër të lumtur e plot humor.

Teksa ka postuar një foto Arditi shkruan, “Telebingooooo! Me@juldeda me pushime! Përdora edhe të gjitha filtrat të zbardhem, po aha”.

juli_dhe_arditi_2.png

 

Ndërsa sot, Jul Deda ka kërkuar mendim se kush ka marrë më shumë ngjyrë nga të dy, “Pasqyrë moj pasqyrë, kush është nxirë më shumë, unë apo Arditi..?!?!"-teksa ka postuar dhe foton.

 

juli_dhe_arditi.png

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024894952774048
array(1) { ["section"]=> string(90) "ardit-gjebrea-gare-me-nje-person-publik-kush-ka-marre-me-shume-ngjyre-nga-te-dy-foto-50609" }