Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë: Shembull i mirësisë dhe dashurisë, nuk u lodhe për askënd

Publikuar tek: aktualitet, më 20:40 03-11-2020 Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë: Shembull i mirësisë dhe dashurisë, nuk u lodhe për askënd Ardit Gjebrea

Ditën e sotme ka ndërruar jetë Shpëtim Gjebrea, babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea.

Lajmin e ka bërë vetë të ditur deputetja me anë të një postimi në rrjetet sociale, teksa shprehet se bota pa të atin tashmë do të jetë më e vogël.

Ndëkohë ka reaguar dhe Ardit Gjebrea, i cili shprehet zemërthyer për ndarjen nga jeta të xhaxhait të tij.

Duke thurur fjalët më të ndjera për të, Gjebrea thotë se mjeku Shpëtim ishte një njeri i dashur dhe i palodhshëm për të gjithë.

Screenshot_11.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E RËNDË/ Ishte i shtruar te INFEKTIVI, pak orë pasi doli nga spitali 77 vjeçari hidhet nga kati i tretë i pallatit dhe gjen VDEKJEN (EMRI)
Holanda 'BLLOK' Shqipërisë, Deputeti në Parlament: Ju tregoj 3 problemet e tyre »
Article Logic
Execution time: 0.013257026672363
array(1) { ["section"]=> string(102) "ardit-gjebrea-humb-njeriun-e-shtrenjte-shembull-i-miresise-dhe-dashurise-nuk-u-lodhe-per-askend-226333" }