Ardit Gjebrea i bashkohet fushatës së Grida Dumës, takime me banorët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:06 07-05-2015 Ardit Gjebrea i bashkohet fushatës së Grida Dumës, takime me banorët

Ardit Gjebrea ka dalë hapur në krah të kandidates së PD Grida Duma në fushatën elektorale për Bashkinë e Durrësit, madje ai është shfaqur në krah të kandidates së djathtë duke takuar një e nga një banorët.

Duma dhe Gjebrea kanë ecur në krah të njëri-tjetrit dhe kanë takuar banorët e qytetit të Durrësit teksa kanë bërë edhe një shëtitje buzë detit. Gjebrea duket mjaft sportiv, veshur me T-shirt dhe kufje në vesh.

 Kjo është hera e dytë që Gjebrea angazhohet personalisht në fushatë pas fotos së tij të shumë komentuar me shaminë ku shkruhej “BERISHA hero”, foto e cila i përkiste viteve 2000 dhe i dedikohej ish-kryeministrit Berisha. 

Lexo edheNË RRJETET SOCIALE, NOSTALGJI PËR KOHËN KUR GJEBREA KËNDONTE ME “BERISHA HERO”

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0088670253753662
array(1) { ["section"]=> string(73) "ardit-gjebrea-i-bashkohet-fushates-se-grida-dumes-takime-me-banoret-10568" }