Ardit Gjebrea kritikon Sanremon: Mos më thoni sa stonojnë këngëtarët tanë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:45 06-02-2019 Ardit Gjebrea kritikon Sanremon: Mos më thoni sa stonojnë këngëtarët tanë

Moderatori Ardit Gjebrea gjithmonë ka treguar se e adhuron artin italian dhe se i ndjek një pjesë të mirë të emisoneve.

Një ndër to është edhe festivali ‘Sanremo’, por duket se në këtë sezon, moderatori ka disa kritika.

Arditi ka publikuar disa foto të shkëputura nga spektakli i mbrëmjes së kaluar, ndërkohë që tregon disa raste kur këngëtarët kanë stonuar.

Gjithashtu moderatori shprehet se në Sanremo nuk mund të lejohet asnjë firo, ndërkohë që vë në dukje se nuk i pëlqen ndriçimi dhe fotografia.

‘Dhe mos më thoni sa stonojnë këngëtarët tanë. Hajde ‘Sanremo’, ka shkruar Gjebrea krahas fotos të një prej këngëtareve

gukk.png

fdgdf.png

gkhj.png

fsgf.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024984836578369
array(1) { ["section"]=> string(79) "ardit-gjebrea-kritikon-sanremon-mos-me-thoni-sa-stonojne-kengetaret-tane-151798" }