Ardit Gjebrea merr mesazhin e parë nga Anna

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:03 31-01-2015 Ardit Gjebrea merr mesazhin e parë nga Anna Postimi i Ardit Gjerbresë në \"Facebook\"

Ardit Gjebrea ka marrë mesazhin e parë shkruar në telefon nga vajza e tij 6-vjeçare, Anna.

"Anna i rrëmben celularin të ëmës dhe më shkruan këtë msg. Eshtë I PARI mesazh që më vjen i shkruar nga vetë ajo. A nuk të shtohet jeta?!", shkruan në profilin e tij Gjebrea.

Duket se Gjebrea është emocionuar shumë nga mesazhi i së bijës, e cila i shkruante: "Tedua shum. Babi.Im i. Dashur". Edhe pse me disa gabime të vogla gjuhësore, të kuptueshme për moshën, Anna i dërgonte edhe një zemër, shoqeruar me figurën e një fëmije.

A nuk janë veç dashuri vajzat?!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.23867607116699
array(1) { ["section"]=> string(48) "ardit-gjebrea-merr-mesazhin-e-pare-nga-anna-1998" }