Ardit Gjebrea prezanton partneren në festivalin “Kënga Magjike”, vjen nga Turqia

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:35 23-11-2015 Ardit Gjebrea prezanton partneren në festivalin “Kënga Magjike”, vjen nga Turqia

Moderatori Ardit Gjebrea ka prezantuar sot (23.11) emrin e partneres së tij në skenë gjatë prezantimit të festivalit “Kënga Magjike 2015”.

Bashkë me Gjebrean, festivalin do e prezantojë modelja e njohur shqiptare që prej vitesh jeton dhe punon në Turqi, Almeda Abazi.

“Almeda Abazi, partnerja ime në prezantim të Festivalit Kenga Magjike 2015. Puna ka filluar! Në datat 3, 4 dhe 5 Dhjetor, ju presim në Pallat të Koncerteve. Na duhet vetëm mbështetja juaj”, shprehet Gjebrea.

Lexo edhe:

Kënga e re e Aurela Gaçes në youtube: “Akoma jo”!

Stresi: “Mos ma luni gocën”

Untitled.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027724027633667
array(1) { ["section"]=> string(83) "ardit-gjebrea-prezanton-partneren-ne-festivalin-kenga-magjike-vjen-nga-turqia-26115" }