Arestohet për trafik droge, i priste policët në çati duke pirë cigare (VIDEO- Si e bindën të zbriste)

Publikuar tek: bota, më 12:52 02-03-2019 Arestohet për trafik droge, i priste policët në çati duke pirë cigare (VIDEO- Si e bindën të zbriste)

Një 22-vjecar në Londër ka reaguar në mënyrë të çuditshme kur kuptoi se ishte afër arrestimit.

Ndërsa policët ishin duke u përpjekur që të hapnin derën e shtëpisë së tij, burri ka hipur në çatinë e shtëpisë dhe ka qendruar atje duke pirë cigare.

Madje në një moment ai ka folur në telefon i qetë pa u shqetësuar nga prezenca e policëve në shtëpinë e tij.

Për shmangien e ndonjë lëndimi të mundshëm të 22-vjeçarit, policia iu drejtua një psikologu i cili me vështirësi ka arritur të bindë burrin të zbresë dhe të dorëzohët. Ndaj tij janë ngritur akuza për trafikim droge.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012746095657349
array(1) { ["section"]=> string(104) "arestohet-per-trafik-droge-i-priste-policet-ne-cati-duke-pire-cigare-video-si-e-binden-te-zbriste-154855" }