Argëtimi në plazhet e Shqipërisë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:52 23-07-2015 Argëtimi në plazhet e Shqipërisë

Kjo foto vjen nga plazhet e jugut të Shqipërisë dhe tregon një biznes që po lind në vendin tonë, siç është ai i argëtimit të turistëve. Përveç plazhit, turistët janë gjithnjë në kërkim të aventurave dhe eksperiencave të reja. Diçka e zakonshme kjo në plazhet e vendeve fqinje, por në Shqipëri ky biznes vetëm vitet e fundit po merr jetë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094990730285645
array(1) { ["section"]=> string(38) "argetimi-ne-plazhet-e-shqiperise-16866" }