Argjentina eleminohet, Tefik OSMANI prezanton skuadrën e Botërorit “Rusi 2018”

Publikuar tek: sport, më 19:17 30-06-2018 Argjentina eleminohet, Tefik OSMANI prezanton skuadrën e Botërorit “Rusi 2018” Tefik Osmani, lojtari i Skënderbeut

Botërori “Rusi 2018” i ka prekur të gjithë dhe në këtë rast emoocionet sa vijnë e shtohen në çdo ditë.

Sot është eleminuar Argjentina, që u mund nga Franca me rezultatin e përgjithshëm 4-3. Rivaliteti me Brazilin është tepër i madh, jo vetëm mes skuadrave, por edhe mes tifozëve.

Kështu ndodh me Tefik Osmanin, mbrojtësin e Skënderbeut, i cili në një postim në rrjetet sociale ka postuar një foto ku tregon se është një tifoz i Brazilit.

tefik.png

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028470039367676
array(1) { ["section"]=> string(82) "argjentina-eleminohet-tefik-osmani-prezanton-skuadren-e-boterorit-rusi-2018-126321" }