Argjentina Ramosaj i rikthehet sërish muzikës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:21 27-12-2016 Argjentina Ramosaj i rikthehet sërish muzikës

Këngëtarja Argjentina Ramosaj i ka munguar për një periudhë të gjatë skenës dhe muzikës shqiptare. Ajo solli në jetë djalin e saj Noah dhe u shkëput totalisht nga muzika.

Këngëtarja do të kthehet në 2017-tën me një tjetër këngë dhe këtë e ka treguar me anë të një fotoje që la hedhur në rrjetet sociale ku duket se po punon për projektin e rradhës. 

Capture-29.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025412082672119
array(1) { ["section"]=> string(51) "argjentina-ramosaj-i-rikthehet-serish-muzikes-63957" }