Arian Çani: Çfarë i thotë gruaja pasi është kthyer në shtëpi dhe ka puthur femra të tjera (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:33 08-05-2016
Si ndjehet gruaja e Arian Canit kur ai...

Shpesh, moderatori i njohur i “Zonë e Lirë” Arian Çani, ka puthur nga studioja televizive në transmetim “live” personazhe të njohur. Puthja më e fundit ishte ajo me Bleonën për të cilën Çani tha se ishte shqiptarja e vetme që ka puthur në studio.

E pyetur mbi mënyrën sesi reagon bashkëshortja e tij për gjithë këtë, Çani i thotë gazetares së  “EliteZone” se i pëlqen shumë.

Moderatori shton se “nuk bëhesh pis kur puth dikë” dhe se në fund të fundit ai pastron gjithçka me letrat që heq makiazhin.

Arian-Cani-puth-ne-buze-EBleona-Qerretin.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0084359645843506
array(1) { ["section"]=> string(100) "arian-cani-cfare-i-thote-gruaja-pasi-eshte-kthyer-ne-shtepi-dhe-ka-puthur-femra-te-tjera-video-39822" }