Arian Çani fton dy policet bukuroshe në emision dhe pasi i pyet për uniformat bën edhe një ‘’Selfie’’. Shihni ç’nur kanë policet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:52 06-02-2016 Arian Çani fton dy policet bukuroshe në emision dhe pasi i pyet për uniformat bën edhe një ‘’Selfie’’. Shihni ç’nur kanë policet

Arian Çani ka ftuar dy policet bukuroshe në emisionin e tij natën e djeshme, së bashku me një kolegun e tyre. Qëllimi ka qenë ekspozimi i uniformës së re të policië. Pasi i ka pyetur se si e shohin uniformën e re, Çani ka menduar të realizojë edhe një’’Selfie’’.

Dhe me të vërtetë që fotoja ka dalë shumë e bukur. Vajzat police i kanë dhënë një nur të jashtëzakonshëm fotos.

caniselfiepolicet

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0086369514465332
array(1) { ["section"]=> string(129) "arian-cani-fton-dy-policet-bukuroshe-ne-emision-dhe-pasi-i-pyet-per-uniformat-ben-edhe-nje-selfie-shihni-c-nur-kane-policet-31883" }