Arian Çani takohet me aktorin që e imiton, çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:10 29-04-2018 Arian Çani takohet me aktorin që e imiton, çfarë ndodhi mes tyre (VIDEO) Arian Çani dhe Rezart Veleshnja

Aktori Rezart Veleshnja, në sezonin e ri të Portokallisë u shfaq në rolin e gazetarit Arian Çani, dhe mund të themi me siguri që është një rol që e bën më së miri.

Por nuk e dinim që marrëdhëniet mes tyre ishin kaq të mira, derisa Rezarti ka publikuar një video ku shfaqet me Çanin në makinë. "Dolëm një xhiro në bllok për qefin tonë plak! Por namin e bën ketë të djelë i madhi Arjan", shkruan aktori duke treguar se ai dhe Çani kanë raporte të mira me njëri-tjetrin.

 

A post shared by @rezart.veleshnja on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0080459117889404
array(1) { ["section"]=> string(76) "arian-cani-takohet-me-aktorin-qe-e-imiton-cfare-ndodhi-mes-tyre-video-118784" }