Ariana Grande hit të vjedhur?! (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:42 19-02-2015 Ariana Grande hit të vjedhur?! (Video)

Videoja e re e Ariana Grande,  titulluar 'One last time ", që u lançua më 15 shkurt, dhe u shndërua në një hit tashmë po përballet me akuzën e vjedhjes.

Ylli i muzikës pop, Ariana Grande akuzohet  për vjedhjen e konceptit të videos nga një grup Australian i quajtur “Safia” ! Këngëtarja  është duke u akuzuar për kopjim në fund të tregimit  për konceptin e dashurisë shfaqur në videon "one last time" që është marrë nga  videoja e grupit australian Safia, "You Are One."

Në të dyja këngët shfaqet  qiell i purpurtë  me kometat që vinë drejt tokës, por a janë ato kaq të  ngjashme?

(Klikoni për të parë videon!)

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026612043380737
array(1) { ["section"]=> string(39) "ariana-grande-hit-te-vjedhur-video-3843" }