Ariana Grande mahnit gjithë botën me gjestin e saj, ja çfarë bën për të lënduarit e tragjedisë në Angli

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:51 26-05-2017 Ariana Grande mahnit gjithë botën me gjestin e saj, ja çfarë bën për të lënduarit e tragjedisë në Angli

Këngëtarja Ariana Grande duket se i ka dëgjuar lutjet e familjes së saj për të mos shkuar më në Angli por ka vendosur të mbajë lidhje më të lënduarit.

 Ariana do të lidhet personalisht me ta nëpërmjet FaceTime, ku do të bisedojë më video dhe audio për t’u interesuar dhe për tu kujdesur për to në mënyrë të vazhdueshme.

Këngëtarja 23 vjeçare ende nuk e ka mbledhur veten nga sulmi që tronditi mbarë botën prandaj ka vendosur që të mos shkelë aty për një kohë të caktuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Andrra publikon video nga festa madhështore e 1 vjetorit të djalit të saj Ansit
Kujdes, mungesa e gjumit mund t'ju çojë deri në vdekje »
Article Logic
Execution time: 0.012552976608276
array(1) { ["section"]=> string(108) "ariana-grande-mahnit-gjithe-boten-me-gjestin-e-saj-ja-cfare-ben-per-te-lenduarit-e-tragjedise-ne-angli-80113" }