Arilena Ara e bën ‘rrugë’, pozon sërish me bikini dhe duket më ‘hot’ se kurrë (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:42 07-07-2020 Arilena Ara e bën ‘rrugë’, pozon sërish me bikini dhe duket më ‘hot’ se kurrë (FOTO) Arilena Ara

Arilena Ara vijon me pozat e saj të nxehta në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar një foto nga plazhi, ku e veshur me bikini, duket më joshëse se kurrë.

Këngëtarja e talentuar ekspozoi format e saj perfekte teksa rrjeti është ndezur dhe të shumta kanë qenë komentet, si duket ndjekësve u ka pëlqyer kjo pamje.

Kohët e fundit këngëtarja ka postuar në rrjetet sociale foto të shumta me bikini dhe duket se s’ka ndërmend të ndalet.

Screenshot_8.png

Screenshot_9.png

Screenshot_10.png

Screenshot_11.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094790458679199
array(1) { ["section"]=> string(84) "arilena-ara-e-ben-rruge-pozon-serish-me-bikini-dhe-duket-me-hot-se-kurre-foto-213115" }