Arilena Ara pjesë e 'Milan Fashion Week', si një nga 8 vajzat më me influencë në botë (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:41 23-09-2020 Arilena Ara pjesë e 'Milan Fashion Week', si një nga 8 vajzat më me influencë në botë (VIDEO) Arilena Ara

“Milan Fashion Week” këtë vit i është lënë në dorë stilistes së famshme kineze, Sara Wong.

Nën moton “Për Gratë e Fuqishme”, Sara Wong ka ftuar 8 figurat (vajza dhe gra) ndërkombëtare më me influencë në botë për të interpretuar koleksionin e ri.

Mes 8 vajzave të përzgjedhura nga e gjithë bota ishte edhe Arilena Ara.

arilena.jpg

Në video, vetë krijuesja zbulon shtysat që e çuan atë të krijojë 20 veshje në koleksion, me kulturat e ndryshme dhe periudhat historike që kanë bashkëjetuar gjithmonë në veshjet e saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013734817504883
array(1) { ["section"]=> string(95) "arilena-ara-pjese-e-milan-fashion-week-si-nje-nga-8-vajzat-me-me-influence-ne-bote-video-221431" }