Arilena Ara poston foton seksi, ngre bluzën, ul pantallonat...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:31 06-06-2020 Arilena Ara poston foton seksi, ngre bluzën, ul pantallonat... Arilena Ara

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të talentuara në Shqipëri. Bukuroshja na përfaqësoi denjësisht këtë vit në Eurovizion me këngën 'Fall from thë sky'.

Në të shumtën e rasteve Ari publikon në rrjete sociale foto serioze, duke mos i trazuar shumë ujërat, mirëpo së fundmi ka bërë të kundërtën.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto ku duket shumë 'cute', sensuale dhe tepër seksi. Me bluzën e ngritur dhe tutat pak të ulura, ajo ka treguar linjat perfekte dhe trupin fit që e karakterizon gjithnjë.  

ari.JPG

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094799995422363
array(1) { ["section"]=> string(64) "arilena-ara-poston-foton-seksi-ngre-bluzen-ul-pantallonat-209316" }