Arilena Ara publikon foto nga shtrati, ja si duket këngëtarja pa grim (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:03 11-01-2017 Arilena Ara publikon foto nga shtrati, ja si duket këngëtarja pa grim (Foto)

Këngëtarja e njohur Arilena Ara e hitit ‘Nëntori’ është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Së fundmi ajo ka publikuar në rrjetet sociale një foto ku shfaqet tërësisht natyrale dhe pa grim në fytyrë.

Jo shpeshherë këngëtarët marrin guximin të shfaqen pa grim në rrjetet sociale dhe Arilena është ndër këngëtaret më pakomplekse.

arilena_ara.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rast emergjence në Gjirokastër, ambulanca s'shkon dot te i sëmuri por ja kush i vjen në ndihmë me shpejtësi (FOTOT)
Historia e trishtë e 38-vjeçarit që vdiq sot në Pogradec, u gjet "kallkan" në banesë »
Article Logic
Execution time: 0.011554002761841
array(1) { ["section"]=> string(79) "arilena-ara-publikon-foto-nga-shtrati-ja-si-duket-kengetarja-pa-grim-foto-65224" }