Arilena nuk ndalet, pa reçipeta dhe me xhaketën hapur, çmend rrjetin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:06 01-07-2020 Arilena nuk ndalet, pa reçipeta dhe me xhaketën hapur, çmend rrjetin (FOTO) Këngëtarja Arilena Ara

Arilena Ara është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja e talentuar ka përfaqësuar Shqipërinë në Eurovizion 2020 me këngën 'Fall from the sky'.

Tani që vera ka ardhur, rrobat janë të tepërta, edhe për Arilenën.

Këngëtarja prej disa ditësh ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto me bikini, ku shfaqet shumë sensuale duke i lënë ndjekësit me gojë hapur.

Ditën e sotme Arilena ka postuar një fotë në Instagram, ku shfaqet e veshur me një palë pantallona dhe xhaketë blu, ndërsa ajo që tërhoqi vëmendjen ishte se këngëtarja kishte ‘harrua’ të vishte reçipeta.

Screenshot_9.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097758769989014
array(1) { ["section"]=> string(78) "arilena-nuk-ndalet-pa-recipeta-dhe-me-xhaketen-hapur-cmend-rrjetin-foto-212442" }