Arjan Çani habit dynjanë, vendos tanga të kuqe në fytyrë, si masë kundër coronavirusit (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 22:11 28-02-2020 Arjan Çani habit dynjanë, vendos tanga të kuqe në fytyrë, si masë kundër coronavirusit (Foto)

Arjan Çani, i ka habitur të gjithë këtë mbrëmje në emisionin e tij.

Moderatori i Zonë e Lirë, ka vendosur një palë brekë tanga ngjyrë të kuqe në fytyrë, si masë mbrojtjeje kundër koronavirusit.

87957576_151020829310401_6342420318157537280_n.jpg

Humorist dhe ironik si gjithnjë, Çani tha se në këto kohë virusesh, të gjithë duhet të marrim masa mbrojtëse.

88063140_509008373353383_7371745703506214912_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0077838897705078
array(1) { ["section"]=> string(96) "arjan-cani-habit-dynjane-vendos-tanga-te-kuqe-ne-fytyre-si-mase-kunder-coronavirusit-foto-196829" }