Arjan Çani i ÇUDIT të gjithë me gjestin që bën në emision, ndryshon pas përmbytjeve: Kush e gjen fiton 100 euro

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:29 01-12-2017 Arjan Çani i ÇUDIT të gjithë me gjestin që bën në emision, ndryshon pas përmbytjeve: Kush e gjen fiton 100 euro

Arjan Çani është një nga moderatorët më karizmatik, pa komplekse, që ka thyer shumë tabu.

Jo në pak  raste përpiqet  të japë mesazhe me anë të gjesteve apo veprime ironike që bën në emisionin që drejton, “Zonë e Lirë”. Gjendja e vendit ditën e sotme ka qenë alarmante, për faktin se përmbytjet kanë shkaktuar dëme të mëdha, më së shumti materiale.

Çani sot ka habitur të gjithë, me paraqitjen e tij  në emision. Si asnjëherë ka vizatuar mustaqe si dhe ka vendosur një çmim për atë që gjen arsyen se pse i ka lënë. “Do marrë 1oo euro kush e gjen arsyen pse i kam lënë”, tha Çani. Me siguri kjo  ka lidhje me përmbytjet, por se çfarë kuptimi do ta shohim.

1111.jpg

222222.jpg333333.jpg

4454455.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Nga përmbytja në përmbytje, shikoni si ndërron mendje Rama (FOTO)
“U tremba nga ajri po uji paskesh qenë më keq”, Eranda Libohova dhe Kastriot Tusha zbulojnë efektivin HERO të FNSH që u shpëtoi jetën »
Article Logic
Execution time: 0.01136589050293
array(1) { ["section"]=> string(116) "arjan-cani-i-cudit-te-gjithe-me-gjestin-qe-ben-ne-emision-ndryshon-pas-permbytjeve-kush-e-gjen-fiton-100-euro-101584" }