Arjan Çani nuk kursehet, puthje live me Bleonën në emision

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:13 15-04-2016

Nuk ndodh për herë të parë, por gjithnjë përbën lajm. Arjan Çani ka treguar sot në emisionin e tij “Zonë e Lirë” se i ka rregulluar marrdhëniet me këngëtaren Bleona Qerretin.

Madje ai ka shkuar edhe më tej kur e ka puthur atë disa herë në buzë. “Të putha në buzë, por të kam si vajzën time”, iu drejtua më pas gazetari Bleonës.

Sigurisht që këngëtarja e ka kaluar me sportivitet të gjithë këtë situatë dhe nuk dukej e papërgatitur. 

Gjatë emisionit, Bleona ka pranuar se ka pasur marrëdhënie seksuale me aktorin e njohur hollivudian Jean-Claude Van Damme. Ajo u shpreh se Van Damme ka qenë mashkulli më i mirë në shtrat që ajo ka pasur ndonjëherë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020854949951172
array(1) { ["section"]=> string(63) "arjan-cani-nuk-kursehet-puthje-live-me-bleonen-ne-emision-37795" }