Arjan Çani rrëfen sekretin: Nëna më ka lënë në jetimore

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:47 27-05-2016 Arjan Çani rrëfen sekretin: Nëna më ka lënë në jetimore

Gazetari Arjan Çani gjatë intervistës së sotme në “Zonë e Lirë” me një djalë që është rritur në jetimore, ka ndarë me shikuesit edhe një histori nga jeta e tij të cilën nuk kishte treguar asnjëherë më parë.

Ai është shprehur se nuk dëshironte ta tregonte këtë detaj nga jeta e tij por u ndikua nga historia e djalit që kishte në studio.

Çani ka rrëfyer se kur ishte i vogël, nëna e tij studionte në Shkodër dhe detyrohej që për disa orë në ditë e linte në jetimoren e Shkodrës, por kjo kishte ndodhur vetëm për një javë.

“Unë nuk jam fëmijë jetim. Por kur linda unë vetë Laurenc, mamaja ime bënte shkollën e lartë në Shkodër. Mua më çuan në befotrof ca ditë mo plak. E ledjo. S’do më kujtohej kurrë kjo histori sukur të mos vinte historia e Lorencit në studio. Ç’domethënë befotorf plak”, ka thënë ai në rrëfimin që ngjan më shumë si humor sesa sensibilizim.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03528618812561
array(1) { ["section"]=> string(60) "arjan-cani-rrefen-sekretin-nena-me-ka-lene-ne-jetimore-41691" }