Arjan Çani ‘thumbon’ Adi Krastën: Është i vjetër

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:05 08-02-2017 Arjan Çani ‘thumbon’ Adi Krastën: Është i vjetër

Për Arjan Çanin, kolegu i tij, Adi Krasta mund të quhet i vjetër. Ky ka qenë përfshkrimi që Çani ka përzgjedhur për Krastën gjatë emsionit “Interview” në InTv.

Duke qenë se përshkrimi duhej bërë me vetëm një fjalë, Çani nuk ka sqaruar se përse e quajti të vjetër Adi Krastën. Gazetar i vjetëruar apo i vjetër dhe me eksperiencë në këtë profesion? Kjo mbetet për t’u saktësuar nga drejtuesi i emisionit “Zonë e Lirë”.

Përshkrimet e Arjan Çanit për disa prej personazheve publik:

Edi Rama – I gjatë

Sali Berisha – I mençur

Ilir Meta – Profesionist

Vera Grabocka – Profesioniste

Olta Gixhari – E pastër

Bleona – E çmendur

Elvana Gjata – Brune

Orinda Huta – Seksi, është e mirë

Ermal Mamaqi – I paparë

Ardit Gjebrea – I dashur

Adi Krasta – I vjetër

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010119915008545
array(1) { ["section"]=> string(51) "arjan-cani-thumbon-adi-krasten-eshte-i-vjeter-68082" }