Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli bashkë në ekran, zëvendësojnë dyshen e njohur të moderatorëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:10 20-07-2019 Arjola Shehu dhe Kelvi Kadilli bashkë në ekran, zëvendësojnë dyshen e njohur të moderatorëve

Ashtu sikurse ndodh gjithnjë, shtatori pritet të ketë lëvizje në media.

 'Merkatos mediatike' nuk i kanë shpëtuar edhe Arjola Shehu me Kelvi Kadillin. Sipas “Indeksonline” dy moderatorët, shumë shpejt do t’i shohim së bashku me një program të ri televiziv.

 Dyshja do të zëvendësojë Dajana Shabanin dhe Besmir Metanin në programin “Ditë e Re” në “Ora Neës”.

Mirëpo, ende nuk dihet nëse emisioni do të mbajë të njëjtin emër dhe nëse, Hermes Nikaj, i njohur si "Zogu i Tiranës" do të jetë sërish në emision.

Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim të zbulohen të tjera detaje.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0072050094604492
array(1) { ["section"]=> string(98) "arjola-shehu-dhe-kelvi-kadilli-bashke-ne-ekran-zevendesojne-dyshen-e-njohur-te-moderatoreve-172815" }