Arlind Ajeti debutim me gol me Frosinonen (Video)

Publikuar tek: sport, më 18:18 06-01-2016

Një debutim fantastik ka qenë ky i sotmi për mbrojtësin Arlind Ajeti. Lojtari i Kombëtares shqiptare në ndeshjen e parë me ekipin e Frosinones në Itali ka shënuar një gol kundër Sassuolos.

Ndeshja ka përfunduar në barazim 2-2 dhe për Frosinonen ky 1 pikësh është tepër i rëndësishëm pasi skuadra po lufton që t’i largohet fundit të tabelës.

Mediat e rëndësishme sportive në Itali e kanë vlerësuar me notat 6, 6.5 dhe 7 paraqitjen e parë të Ajetit, i cili mesa duket ka siguruar një vend i si titullar i padiskutueshëm te kjo skuadër. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017229080200195
array(1) { ["section"]=> string(53) "arlind-ajeti-debutim-me-gol-me-frosinonen-video-29311" }