Armand Duka flet për largimin nga FSHF-ja: Ja pse do ta merrja një vendim të tillë

Publikuar tek: sport, më 19:03 16-07-2018 Armand Duka flet për largimin nga FSHF-ja: Ja pse do ta merrja një vendim të tillë Moderatorja Nebiaj dhe Duka

Presidenti i Federatës Shqipëtare të Futbollit, Armand Duka ka folur për largimin e tij nga kreu i këtij institucioni.

Në një intervistë për emisionin “Pushime on Top” të moderatores Ori Nebiaj, Duka është shprehur se është shumë herët për tu larguar, vetëm nëse i futet politikës.

Ndërsa në lidhje me gjendjen aktuale të Kombëtares ai ka thënë se është në një pikë kritike.

Sakaq, Presidenti Armand Duka ka shtuar dhe për familjen dhe ka shtuar se djali dhe vajza e shmangin pasi duan të rrinë me shoqërinë e tyre.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.068732023239136
array(1) { ["section"]=> string(88) "armand-duka-flet-per-largimin-nga-fshf-ja-ja-pse-do-ta-merrja-nje-vendim-te-tille-128113" }