Armand Duka uron të birin në 21- vjetorin e tij: Krenar për ty, po të ishe pak më sportiv do isha më i lumtur 

Publikuar tek: sport, më 11:59 20-04-2020 Armand Duka uron të birin në 21- vjetorin e tij: Krenar për ty, po të ishe pak më sportiv do isha më i lumtur  Armand Duka dhe bashkeshorti

Kreu i FSHF, Arman Duka ka uruar djalin e tij i cili ditën e sotme feston ditëlindjen. 

 

Djali i Armand Dukës, Kleiti mbush 21 vjeç. Duka me anë të një postimi në ‘Facebook’ është shprehur se ndihet krenar për të. Ndërsa ka shtuar se nëse do të ishte edhe pak më shumë sportiv do të ishte akoma më i lumtur. 

“Kleit i dashur në këtë ditë të vitit të 21 të lindjes, dua të them atë që sta kam thënë asnjeherë jam Krenar për ty, për sjelljen, shkollimin, respektin ... po të ishe edhe pak më sportiv do isha shumë i lumtur. Jëtë të gjatë e te lumtur zemra babit,” shkruan Duka.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01988697052002
array(1) { ["section"]=> string(113) "armand-duka-uron-te-birin-ne-21-vjetorin-e-tij-krenar-per-ty-po-te-ishe-pak-me-sportiv-do-isha-me-i-lumtur-203248" }