Armando Babani shkrep një foto pikante...dhe e ka me policinë që (S') duam

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:28 04-10-2016 Armando Babani shkrep një foto pikante...dhe e ka me policinë që (S') duam

Fotografi Armando Babani ka shkrepur një foto vërtet pikante që tashmë po bën xhiron në rrjet.

Disa punonjës të policisë së shtetit vënë në rresht dhe një vajzë e re që qendron më poshtë tyre, thuajse në nivelin e barkut të një polici, lehtësisht të dukshëm dhe të dallueshëm nga të tjerët.

“Ajo që (S') duam...!” është diçitura e profesionistit Babani për këtë foto duke luajtur paksa kështu me “moton”: Policia që duam.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092310905456543
array(1) { ["section"]=> string(75) "armando-babani-shkrep-nje-foto-pikante-dhe-e-ka-me-policine-qe-s-duam-55040" }