Armando Prenga në gjykatë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 09:00 09-09-2015 Armando Prenga në gjykatë

Armando Prenga, deputeti socialist që mendohet se është përfshirë në plagosjet në Laç të shtunën e kaluar, ka patur dje seancën e masës së sigurisë në Gjykatën e Lartë. Ky është momenti kur ai hyn, me pallton e palosur në dorë dhe prangat poshtë saj që i mbajnë mbërthyer duart. Deputeti dje mori masën ‘’arrest me burg’’. Prenga është përjashtuar edhe nga PS-ja.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.025645017623901
array(1) { ["section"]=> string(31) "armando-prenga-ne-gjykate-20316" }