Armando Sadiku shijon momentin, nga plazhet e Dhërmiut te ato të Ibizës

Publikuar tek: sport, më 11:06 05-07-2016 Armando Sadiku shijon momentin, nga plazhet e Dhërmiut te ato të Ibizës

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Armando Sadiku është duke shijuar momentin fantastik që ai po kalon në karrierë. Pas golit të realizuar në Kampionatin Europian, vëmendja ndaj tij është maksimale.

Por, lojtari ka vendosur që këtë periudhë ta shfrytëzojë për pushime. Pas fotove të publikuara në plazhet e Dhërmiut, ai u nis drejt Milanos në Itali, dhe mesa duket aty ka qenë tranzit, pasi destinacioni final është një prej vendeve më të bukura të Europës, Ibiza.

Futbollisti ka publikuar edhe video nga pushimet që po shijon atje. 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.072003841400146
array(1) { ["section"]=> string(76) "armando-sadiku-shijon-momentin-nga-plazhet-e-dhermiut-te-ato-te-ibizes-45573" }