Armina Mevlani bëhet nostalgjike, publikon foto nga përvjetori i njohjes me Shkëlzen Berishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:34 24-10-2020 Armina Mevlani bëhet nostalgjike, publikon foto nga përvjetori i njohjes me Shkëlzen Berishën Shkëlzen Berisha - Armina Mevlani

Armina Mevlani ka publikuar një disa foto në Instastory, ku me nostalgji kujton kohën kur është njohur me të fejuarin e saj Shkëlzen Berisha.

Nga takimet e para, pushimet apo dita e fejesë, blogerja duket më e lumtur se kurrë në krahët e djalit të ish-kryeministrit Berisha.

Sot ata kanë përvjetorin e njohjes, ndaj Armina ka zgjedhur të postojë në rrjete sociale fotot më të mira dhe momentet më romantike.

Çifti kishte menduar të martohej verën e 2020-ës por për shkak të pandemisë planet e blogeres dhe juristit janë shtyrë për një moment të dytë.

Screenshot_1.jpg

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_9.jpg

Screenshot_11.jpgScreenshot_10.jpg

Screenshot_13.jpg

Screenshot_14.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 3 muaj pas lindjes së vajzës, Olta Boka ndryshon pamje, ja si shfaqet këngëtarja (FOTO)
Fifi zbulon lidhjen, ndjek në rrjetet sociale vetëm personin e zemrës »
Article Logic
Execution time: 0.0080690383911133
array(1) { ["section"]=> string(99) "armina-mevlani-behet-nostalgjike-publikon-foto-nga-pervjetori-i-njohjes-me-shkelzen-berishen-224999" }