Armina Mevlani deklarata të forta dashurie... dhe nuk është Shkëlzeni

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:38 17-08-2017 Armina Mevlani deklarata të forta dashurie... dhe nuk është Shkëlzeni

Armina Mevlani e ka kaluar natën me maçokun e saj, që siç shprehet me fjalë dhe me fotot që hedh në “Instastory” ajo e do shumë.

Blogerja përqafon maçokun e saj, shikon filma në mbrëmje dhe mbi të gjitha ngre dhe pyetjen, “Si ka mundësi që e dua kaq shumë?”

Mos bëhet Shkëlzeni xheloz për deklaratat e shumta të dashurisë së Arminës në netët kur partneri nuk është krah saj? 

armona_2.jpgarmina.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.037132978439331
array(1) { ["section"]=> string(72) "armina-mevlani-deklarata-te-forta-dashurie-dhe-nuk-eshte-shkelzeni-89338" }