Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha festojnë përvjetorin e lidhjes, fotot nga çastet intime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:04 24-10-2015 Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha festojnë përvjetorin e lidhjes, fotot nga çastet intime

Kohë të lumtura, madje tepër, për çiftin e njohur Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha. Në çaste intime me njëri-tjetrin, Armina vendos kokën në krahun e Shkëlzenit dhe të dy qëndrojnë të shtrirë.

Të dy të buzëqeshur dhe të relaksuar ata kalojnë këto momente intime në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ndërsa në një foto tjetër çifti shfaqet në një tryezë, ku Armina e përkëdhel nga mjekra të dashurin, me të cilin edhe bashkëjeton.

Por Armina shfaqet edhe më tepër romantike, teksa i dedikon edhe një status dashurie djalit të ish-kryeministrit:

“Ndonjëhrë gjestet e vogla të dashurisë mund të mbushin zemrën tonë me gëzim. Faleminderit i dashuri im që ma ke bërë jetën të bukur, dhe plot me dashuri këto vite dhe me shpresë për shumë të tjera që do vijnë”.

arminazeni

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02517294883728
array(1) { ["section"]=> string(96) "armina-mevlani-dhe-shkelzen-berisha-festojne-pervjetorin-e-lidhjes-fotot-nga-castet-intime-23877" }