Armina Mevlani e lumtur në krahë të vjehrrës, Liri Berishës (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:21 26-03-2016 Armina Mevlani e lumtur në krahë të vjehrrës, Liri Berishës (FOTOT)

Armina Mevlani e ka thënë edhe më parë, që me prindërit e Shkëlzen Berishës, të fejuarit e saj, ka një raport që po e konsolidon. E fejuara e djalit të Sali dhe Liri Berishës duket se nga dita në ditë po ua fiton zemrën atyre.

Me një martesë lënë pas, me Sadije Berishën, Shkëlzen Berisha ka nisur një jetë të re, duke bashkëjetuar me vajzën e moderatorit të lajmeve, Arben Mevlanit.

Dhe ja ku vinë sot për të gjithë kureshtarët, fotot e Arminës me vjehrrën, Liri. Të dyja të lumtura krahë njëra-tjetrës. Armina ka dalë në një foto edhe me mbesën e Shkëlzenit, Dasarën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026264905929565
array(1) { ["section"]=> string(70) "armina-mevlani-e-lumtur-ne-krahe-te-vjehrres-liri-berishes-fotot-36055" }