Armina Mevlani e sapodalë nga dushi: Mëngjeset e mia nga ky hotel i mrekullueshëm

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:38 12-10-2016 Armina Mevlani e sapodalë nga dushi: Mëngjeset e mia nga ky hotel i mrekullueshëm

Modelja e njohur Armina Mevlani, njëkohësisht partnerja e Shkëlzen Berishës ndodhet në Turqi.

Nga ambientet e një hoteli luksoz, Armina publikon këtë foto pa grim, me flokët e lagur dhe mbështjellë me robdeshambër ndërsa shkruan: “Mëngjeset e mia në këtë hotel të mrekullueshëm”.

Dhe “mrekullia” e këtij hoteli qendron pikërisht te luksi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.03378701210022
array(1) { ["section"]=> string(86) "armina-mevlani-e-sapodale-nga-dushi-mengjeset-e-mia-nga-ky-hotel-i-mrekullueshem-55907" }