Armina Mevlani eksperimenton, por jo me veshje, dhe kërkon mendimin e ndjekësve (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:16 24-09-2016 Armina Mevlani eksperimenton, por jo me veshje, dhe kërkon mendimin e ndjekësve (Foto)

Armina Mevlani ka vendosur të eksperimentojë por këtë herë jo me veshje apo aksesorë, siç jemi mësuar ta shohim shpesh.

Blogerja e fejuara e Shkëlzen Berishës, ka ndryshuar ngjyrën e syve në blu, dhe i kërkon mendimin ndjekësve në instagram nëse i shkojnë apo jo. Nuk dihet nëse ndryshimin e ngjyrës së syve Armina e ka bërë përmes “Photoshop”-it apo ka vendosur lente. Por komentet janë përkrahëse.

sasss44ghot_1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023102998733521
array(1) { ["section"]=> string(88) "armina-mevlani-eksperimenton-por-jo-me-veshje-dhe-kerkon-mendimin-e-ndjekesve-foto-53998" }