Armina Mevlani flet për marrëdhënien me Liri Berishën: Më llaston shumë, i thërras...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:31 13-08-2019 Armina Mevlani flet për marrëdhënien me Liri Berishën: Më llaston shumë, i thërras...

E fejuara e djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berishës, është ndër femrat më të komentuara për jetën private.

Së fundmi ajo ka dhënë një intervistë ndryshe për "Pushime on Top", ku ka folur edhe për marrëdhëniet me vjehërrit, ish-kryeministrin Sali Berisha dhe Liri Berishën.

Teksa u pyet nga moderatorja Ori Nebijaj, Armina tregoi se më shumë e llaston vjehrra.

"Normale që kur bëhet pjesë për llastim i shkon më shumë femrave. Gratë llastojnë më shumë", tha nusja e Shkëlzen Berishës, ndërsa zbuloi se Liries nuk i thotë as mami as vjehrrë, por Lili.

"Nuk kam pse ta thërras vjehrra. Mua nuk më pëlqejnë këto. Ne respektohemi shumë dhe për mua respekti me njëra- tjetrën është më e rëndësishme se sa forma si e thërret", u shpreh Armina.

49395805_1958068847832487_829958728659763200_n.jpg

06-1.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070350170135498
array(1) { ["section"]=> string(87) "armina-mevlani-flet-per-marredhenien-me-liri-berishen-me-llaston-shume-i-therras-175205" }