Armina Mevlani flet për raportin e saj me vjehrrën, zbuloni se për çfarë e ndihmon blogerja Lirie Berishën

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:23 06-11-2016 Armina Mevlani flet për raportin e saj me vjehrrën, zbuloni se për çfarë e ndihmon blogerja Lirie Berishën

Armina Mevlani ka treguar për Instyle, në InTv për profesionin e saj, lidhjen me modën dhe për raportin me vjehrrën.

 E pyetur për marrëdhënien e saj me Lirie Berishën, Armina është përgjigjur, “Mund të takohemi, por shopping nuk kemi bërë. Thjeshtë ne takohemi”, teksa ka shtuar se kanë një marrëdhënie shumë të mirë, të qetë.

Ajo thotë se zonja Berisha nuk ndëryhn në veshjet e saj, por që e telefonon dhe Armina shpeshherë e këshillon për veshjet.

“Unë ia përzgjedh, mund ta këshilloj pak, por ajo ka shumë stil edhe vetë…”-shton më tej ekspertja e modës duke lënë të nënkuptojë për një marrëdhënie të ngrohtë mes tyre. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02298903465271
array(1) { ["section"]=> string(111) "armina-mevlani-flet-per-raportin-e-saj-me-vjehrren-zbuloni-se-per-cfare-e-ndihmon-blogerja-lirie-berishen-58591" }