Armina Mevlani foto nga pushimet por ndjekësit i kapin detajin që të gjithë e shohim (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:04 06-08-2016 Armina Mevlani foto nga pushimet por ndjekësit i kapin detajin që të gjithë e shohim (FOTO)

Mirë e bukur, për qejf të saj, e fejuara e Shkëlzen Berishës, Armina Mevlani ka menduar të ndajë me të gjithë një moment nga pushimet, siç bën zakonisht.

Kësaj here ka menduar të qëndrojë te pantallonat e bardha dhe një bluzë të shkurtër, ku duken qartë edhe rrobat e banjës poshtë tyre. Mirëpo ndjekësit s’të falin, sidomos kur bëhet fjalë për një vajzë me stil, si Armina.

‘’Herën tjetër hekurosi rrobat se le nam’’, i shkruajnë publikisht Arminës. Dhe Armina që është shumë e zënë nga shijimi i pushimeve në krah të të dashurit të zemrës, as që ka patur kohë të kthejë një përgjigje.

 arminamevlanihekurok.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029903173446655
array(1) { ["section"]=> string(95) "armina-mevlani-foto-nga-pushimet-por-ndjekesit-i-kapin-detajin-qe-te-gjithe-e-shohim-foto-48932" }