Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:59 03-06-2019 Armina Mevlani habit me DEKLARATËN: Të pasmet e mia të duken si...

Blogerja Armina Mevlani shpeshherë bëhet kryefjalë në mediat rozë për jetën e saj private dhe për marrëdhënien me djalin e ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha.

Armina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku publikon foto plot sharm dhe elegancë.

Një foto të tillë ka publikuar edhe së fundmi në Instastory, por vëmendjen e ka marrë deklarata e saj.

'Ky fustan është i mrekullueshëm dhe i bën të pasmet e mia të duken si ato të Jennifer Lopez (kur nuk është)', shkruan ajo duke i lënë të gjitë ndjekësit të habitur.

Screenshot_20190602-214549-512x1024.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070021152496338
array(1) { ["section"]=> string(69) "armina-mevlani-habit-me-deklaraten-te-pasmet-e-mia-te-duken-si-166824" }