Armina Mevlani hap arkivën, nxjerr foton me Shkëlzenin dhe i bën një dedikim të fortë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:12 06-08-2015 Armina Mevlani hap arkivën, nxjerr foton me Shkëlzenin dhe i bën një dedikim të fortë Armina Mevlani dhe Shkëlzen Berisha

Modelja Armina Mevlani, sot nuk ka postuar asnjë foto me bikini. Bukuroshja brune ka nxjerrë një foto nga arkivat me të dashurin e saj Shkëlzen Berishën, djalin e ish-kryeministrit dhe i ka bërë një dedikim të fortë dashurie.

“Unë dhe mashkulli im. Me fat të kem dikë si ai. Një person që më kupton pa folur, më do mua me të mirat dhe të këqijat, një burrë me zemër të madhe që më mësoi se çfarë është më e rëndësishme në jetë. Të dua #ShkëlzenBerisha", përmbyll dedikimin e saj Armina, ndërsa pëlqimet dhe komentet e para kanë vërshuar.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097470283508301
array(1) { ["section"]=> string(90) "armina-mevlani-hap-arkiven-nxjerr-foton-me-shkelzenin-dhe-i-ben-nje-dedikim-te-forte-17883" }