Armina Mevlani hap dhuratat poshtë pemës, vetëm. Por s’harron të kombinojë zarfin me këpucët (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:54 25-12-2015 Armina Mevlani hap dhuratat poshtë pemës, vetëm. Por s’harron të kombinojë zarfin me këpucët (FOTO)

Armina Mevlani, e dashura e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-kryeministrit Sali Berisha ka menduar të hapë e vetme dhuratat e Krishtlindjes, ulur në dyshemenë poshtë pemës.

Nuk dihet nëse është Shkëlzeni që e fotografon, por ajo me gjithë zemër uron:

“Koha për të hapur dhuratat. Shpresoj që edhe ju të merrni të njëjtën plot me dashuri. Një nga gjëërat që mua më pëlqen të bëj është t’u bëj dhurata njerëzve të dashur dhe Krishtlindja është koha e duhur’’.

Mevlani, e njohur si fashioniste, madje edhe me një dyqan të saj, nuk ka harruar të grimohet si për festa, duke veshur fustanin e kuq, madje duke kombinuar ngjyrën e këpucëve, me atë të kartolinës.

 

arminamevlanikrishtlindjeok

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092020034790039
array(1) { ["section"]=> string(101) "armina-mevlani-hap-dhuratat-poshte-pemes-vetem-por-s-harron-te-kombinoje-zarfin-me-kepucet-foto-28545" }