Armina Mevlani ka një tatuazh në të pasme, zbulon çfarë shkruhet mbi to

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:32 12-07-2016 Armina Mevlani ka një tatuazh në të pasme, zbulon çfarë shkruhet mbi to

Armina Mevlani duket se po shijon pushimet me shoqet e saj dhe këtë nuk ngurron ta tregojë edhe nëpërmjetë rrjeteve sociale.

Në një prej fotove të postuara prej saj vihet re tatuazhi që ajo ka një tatuazh në të pasme, gjë që i’u ka rënë në sy edhe komentuesve të cilët kureshtarë pyesin se çfarë shkruhet.

Armina nuk ka hezituar tu përgjigjet se mbi të pasmet e saj shkruhet: “La dolce vita”

ARMI.jpg

ARMI_copy.jpg

ARMI12.jpg

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022347927093506
array(1) { ["section"]=> string(76) "armina-mevlani-ka-nje-tatuazh-ne-te-pasme-zbulon-cfare-shkruhet-mbi-to-46331" }